O nas - Diálogo - szkoła języka hiszpańskiego w Lublinie

O nas

Nauczanie języka hiszpańskiego to nasza pasja

Doświadczenie

Diálogo istnieje od 2003 roku. Można śmiało powiedzieć, że w dziedzinie nauczania języka hiszpańskiego jesteśmy ekspertami. Doskonale wiemy, co robimy i znamy się na uczeniu hiszpańskiego: dowodem na to jest ciągle rosnąca liczba Dialogowiczów i wysokie oceny uczestników kursów w ankietach.

Współpraca

Współpracujemy z jednostkami, które zajmują się językiem hiszpańskim, zarówno w kontekście kultury jak i nauki. Są to między innymi: księgarnia hiszpańska ELITE, sekcja dwujęzyczna z językiem hiszpańskim w Lublinie, wydawnictwa, EDINUMEN, PRZYSTANEK EDU, EDELSA, EN-CLAVE, SGEL czy Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Zaufanie

Do dziś zaufało nam bardzo wielu kursantów i cieszymy się stale rosnącą grupą Dialogowiczów. Uczymy hiszpańskiego od lat i dobrze się na tym znamy, czego dowodem są nowi kursanci przychodzący do nas z polecenia.

Osiągnięcia

Komisja Europejska przyznała nam znak European Language Label, za innowacyjne podejście do nauki języków obcych.
Od kilku lat organizujemy dwudniową Konferencję Metodyczną dla nauczycieli i entuzjastów języka hiszpańskiego – Expertos ELE, w których każdego roku bierze udział ponad 100 osób z Polski i z zagranicy!

Od lipca 2019 jesteśmy Centrum DELE!

Jak widzisz, ciągle się rozwijamy! Dlatego: wejdź z nami w Diálogo!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Diálogo.