Lektorzy hiszpańskiego - Diálogo - szkoła języka hiszpańskiego w Lublinie

Nasza ekipa

Stawiamy na wysoko wykwalifikowaną kadrę. Nasi lektorzy uczą tylko w Diálogo i są z nami od lat!

Dyrekcja

Justyna Pyszczek

Mam na imię Justyna. Moje dwie pasje to Hiszpania i uczenie. Uwielbiam hiszpańską kulturę, literaturę, hiszpańskie kino i jedzenie :-) i uwielbiam uczyć języka hiszpańskiego! Staram się włączać do nauki języka elementy kulturowe i dzielić się swoją wiedzą ze słuchaczami na zajęciach i poza nimi. Moją wiedzę stale poszerzam uczestnicząc w wielu kursach, ukończyłam kursy na Uniwersytetach w Granadzie, Santiago de Compostela i Salamance. Organizuję różne projekty, moim „dziełem” jest np. Wojewódzki Konkurs Piosenki Hiszpańskiej.Poza tym kursanci lubią moje zajęcia, bo jestem zorganizowana, konkretna i podczas naszych spotkań nie ma miejsca na nudę!

Pełna zapału "profesora" czeka na Was, drodzy kursanci. Przybywajcie na moje zajęcia, a przez cały rok będziecie czuć hiszpańskie, letnie klimaty! Z czym najbardziej kojarzy mi się Hiszpania? Ze słońcem oczywiście :-) dlatego moje ulubione hiszpańskie słowo to SOL.

Sekretariat

Patryk Rumowski

¡Hola! Mam na imię Patryk, a moja przygoda z językiem hiszpańskim trwa od kilku lat. Jak się zaczęła? Otóż dość zwyczajnie, pewnego dnia postanowiłem, że chcę studiować filologię iberyjską, by poznać zarówno język, jak i kulturę Hiszpanii. To, co szczególnie urzekło mnie w hiszpańskim, to jego melodyjne brzmienie. Studia na iberystyce rozbudziły moje zainteresowanie językami romańskimi, dlatego też zdecydowałem się odkryć piękno języka francuskiego, który z hiszpańskim ma wiele wspólnego. Uwielbiam literaturę, a czytanie to mój sposób na nudę i oderwanie się od rzeczywistości. Szczególnie bliska jest mi literatura angielska i hiszpańska, a ulubionym gatunkiem od lat pozostaje fantastyka. Moje ulubione hiszpańskie słówko? Zdecydowanie lluvia, czyli deszcz. ;)

Lektorzy

tch

Tomasz Chudak

¡HOLA! Jestem Tomek i uczę hiszpańskiego od wielu lat. Lubię gotować, czytać i słuchać muzyki. Trenuję pływanie i nie wyobrażam sobie życia bez basenu :-) Obok pływania, moją pasją jest uczenie. W języku hiszpańskim najbardziej fascynuje mnie jego gramatyka i to, że uczniowie w szybkim czasie są w stanie swobodnie mówić. Poza tym, lubię wplatać nowinki technologiczne do procesu uczenia.

Uwielbiam upały, najlepiej na południu Hiszpanii ;-) Ty również tęsknisz za słońcem i oderwaniem się od rzeczywistości? Wpadnij do Diálogo i znajdź tu swój kawałek Hiszpanii. ¡Nos vemos en las clases!

PS. Moje ulubione hiszpańskie słowo to chirimiri - czyli mżawka ;-)

Anna Cieniuch-Król

Hola! Mam na imię Ania i jestem nauczycielem języka hiszpańskiego. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując z dziećmi i młodzieżą, tą młodszą i tą troszeczkę starszą ;), jestem też koordynatorem hiszpańskiej sekcji dwujęzycznej w IX LO w Lublinie. Moja przygoda z językiem hiszpańskim zaczęła się trochę przypadkowo. Jako absolwentka klasy o profilu biologiczno-chemicznym wybrałam studia na iberystyce :))) I muszę przyznać, że tego wyboru nigdy nie żałowałam. Teraz już nie wyobrażam sobie mojego życia bez języka hiszpańskiego. Uwielbiam uczyć i staram się wkładać w to całe serce, a największą radością dla mnie jest widzieć zapał i entuzjazm w Waszych oczach.

W Diálogo jestem w zasadzie od początku i mam nadzieję pozostać tu na zawsze. Tak fajnych ludzi i życzliwej atmosfery niejeden, myślę, może nam pozazdrościć. Zresztą, sami się przekonajcie :))) Moje ulubione słówko hiszpańskie to verano - czyli lato. Os espero. Besitos.

Aleksandra Kulas

¡Hola! Hiszpania kojarzy mi się przede wszystkim z radością, wszędzie obecną i prawdziwą. Stąd też moje ulubione słowo to alegría, czyli właśnie radość. Uwielbiam podróżować i odkrywać Hiszpanię „od podszewki”, podziwiając jej kolory, smaki, zapachy i dźwięki.

Język hiszpański towarzyszy mi wiele lat i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie bez niego życia. Fascynuje mnie jego wewnętrzna różnorodność i bogactwo. Język hiszpański i Hiszpania to moje wielkie pasje i mam nadzieję, że uda mi się Was nimi zarazić!

W Diálogo uczę dzieci i dorosłych, uwielbiam to robić! Na zajęciach skupiam się przede wszystkim na mówieniu i słownictwie i staram się, aby nauka była zawsze świetną zabawą.

Leticia López Martínez

¡Buenas! Mi nombre es Leticia y vengo de España. Me encanta bailar y hacer deporte, me interesa la literatura española e internacional y me apasiona la fotografía. Todo esto lo comparto con mi pasión, la enseñanza de español :-)

Llevo ya algunos años en este mundo de ELE y cada día que pasa me gusta más. ¿Lo mejor? para mí, ver la evolución de los alumnos a lo largo de las clases y poder aprender un poco de cada uno. La educación es un trabajo que tiene dos direcciones (profe-alumno/ alumno profe) y, por lo tanto, muy gratificante :-).

Amo mi país, mi cultura y mi gente y por ello quiero aportar mi granito de arena en Diálogo y traer un pedacito de España a Polonia. Os espero en clase!

¡Ah! Y una de mis palabras favoritas es...Arrebol :P Es el color rojizo característico que adquieren las nubes al atardecer. ¿Verdad que es bonito?

Aleksandra Murat-Bednarz

¡Hola! Dlaczego język hiszpański, skoro uwielbiam zimę? Pytali znajomi, kiedy oznajmiłam, że rozpoczynam naukę hiszpańskiego w klasie dwujęzycznej. To była miłość od pierwszego wejrzenia. I tak język hiszpański jest nieodłącznym elementem mojej rzeczywistości. Dla niego nawet zmieniłam miejsce zamieszkania i kontynuowałam naukę w XXVI LO im Miguela de Cervantesa w Warszawie. Interesuję się kulturą i językami romańskimi, a także ich nauczaniem. Równie bliska jest mi kultura polska, a szczególnie taniec. W moim życiu nie ma czasu na nudę!

W nauczaniu języka hiszpańskiego największą satysfakcję daje mi radość i duma Kursantów z efektów naszej wspólnej pracy. Moje ulubione słowo to „Gemelo” czyli bliźniak, ale też spinki do mankietów (gemelos). Jedno słowo, a dwa różne znaczenia. To właśnie najbardziej ciekawi mnie w językach. :) Pełna energii i pasji, którą chcę Was zarażać zapraszam do Diálogo! :)

Monika Plewko

Mam na imię Monika. Nauczanie hiszpańskiego to moja pasja, która daje mi satysfakcję oraz motywację do dalszej pracy. To co najbardziej lubię w uczeniu to kontakt z Wami-uczniami, możliwość prowadzenia rozmów, słuchania Was oraz dyskutowania. W Hiszpanii mieszkałam przez prawie cztery lata. Pobyt ten zostawił we mnie ogrom wspomnień i doświadczeń, którymi lubię dzielić się ze swoimi uczniami. Jak większość, podejrzewam, uwielbiam podróże bo napawają mnie energią. Jedno z moich ulubionych słów hiszpańskich to "el camino" czyli "droga". Do zobaczenia ! ;)

Anna Śnioch

¡Hola a todos! Nazywam się Ania. To co kocham w języku hiszpańskim to jego ciepła barwa, tacy są też Hiszpanie otwarci, radośni i pomocni! Właśnie dzięki nim zaczęłam studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku Filologia Iberyjska. Cieszę się, że moją pasją mogę zarażać innych, ogromną radość sprawia mi obserwowanie postępów moich uczniów.

W Hiszpanii poza wspaniałymi ludźmi uwielbiam kuchnię. Gotowanie to moja druga pasja, dlatego postanowiłam ją rozwijać na Uniwersytecie Przyrodniczym studiując Gastronomię i Sztukę Kulinarną. W przyszłości pragnę połączyć moje zainteresowania i stworzyć prawdziwe hiszpańskie miejsce na polskiej ziemi.

Moją życiową dewizą jest: todo es posible si lo intentas czyli wszystko jest możliwe jeśli spróbujesz, a moim ulubionym hiszpańskim słówkiem jest chiringuito. Hiszpanie nazywają tak bary znajdujące się na plażach, szczególnie w mojej ukochanej Andaluzji.

Agnieszka Rozwałka

Cześć! Jestem Aga. Językiem hiszpańskim zajmuję się już od liceum. Wtedy to, zafascynowana poznawaniem języków obcych zdecydowałam, że oprócz angielskiego, który również baardzo lubię, pora na coś nowego! Español! Oczarował mnie niezwykle płynnym, melodyjnym sposobem mówienia a sama Hiszpania zaraźliwym entuzjazmem i energią.

Nauka języka nie musi oznaczać nudy, niekończących się ćwiczeń gramatycznych, sprawdzianów czy odpytywania. Najefektywniej łączyć przyjemne z pożytecznym dlatego obowiązkowym elementem jest tutaj dobra zabawa. Staram się aby moje zajęcia były dla Was zawsze ciekawe, rozwijające kreatywność i nastawione przede wszystkim na mówienie!

Jeśli więc zainteresował Cię hiszpańki klimat i chcesz razem ze mną zgłębić swoją wiedzę na temat języka zapraszam Cię bardzo na moje lekcje! :) Nos vemos!

Katarzyna Jakubowska

¡Hola! Mam na imię Kasia. W języku hiszpańskim zakochałam się wiele lat temu, dzięki muzyce. Słuchając moich ulubionych piosenek postanowiłam, że chcę nie tylko je zrozumieć, ale także nauczyć się mówić w tym pięknym języku.

Nauka języków od zawsze była moją pasją, dlatego właśnie studiuję filologię romańską, dzięki której mogę poznawać także język francuski. Jednakże to hiszpański zawsze był bliższy mojemu sercu. Najbardziej fascynują mnie różnice kulturowe i językowe między Hiszpanią a Ameryką Łacińską.

Uwielbiam także chyba każdą formę sztuki, od książek po teatr, niezależnie od gatunku. Hiszpania kojarzy mi się ze słońcem, radością i energią jaką na każdym kroku zarażają nas Hiszpanie. Moim ulubionym słówkiem jest tormenta, czyli burza.

O dialogo

Diálogo istnieje od 2003 roku. Do dziś zaufało nam w sumie ponad 2000 kursantów i cieszymy się stale rosnącą grupą dialogowiczów. Uczymy hiszpańskiego od lat i dobrze się na tym znamy, czego dowodem są nowi kursanci przychodzący do nas z polecenia :-) Dowiedz się więcej

diálogo : Wybierz skuteczną metodę nauki hiszpańskiego

Co nowego słychać w szkole?

15 Wrz 21
Lubelski Festiwal Nauki 2021

Diálogo od kilku lat bierze udział w Festiwalu Nauki! W tym roku również mamy dla Was bardzo ciekawe warsztaty! Są …

Zobacz wszystkie aktualności
Zapisz się na egzamin DELE
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Diálogo.