Lektorzy hiszpańskiego - Diálogo - szkoła języka hiszpańskiego w Lublinie

Lektorzy

Stawiamy na wysoko wykwalifikowaną kadrę. Nasi lektorzy uczą tylko w Diálogo i są z nami od lat!

Justyna Pyszczek

Mam na imię Justyna i uczę hiszpańskiego od 13 lat. Moje dwie pasje to Hiszpania i uczenie. Uwielbiam hiszpańską kulturę, literaturę, hiszpańskie kino i jedzenie :-) i uwielbiam uczyć języka hiszpańskiego! Staram się włączać do nauki języka elementy kulturowe i dzielić się swoją wiedzą ze słuchaczami na zajęciach i poza nimi. Moją wiedzę stale poszerzam uczestnicząc w wielu kursach, ukończyłam kursy na Uniwersytetach w Granadzie, Santiago de Compostela i Salamance. Organizuję różne projekty, moim „dziełem” jest np. Wojewódzki Konkurs Piosenki Hiszpańskiej.

Poza tym kursanci lubią moje zajęcia, bo jestem zorganizowana, konkretna i podczas naszych spotkań nie ma miejsca na nudę!

Pełna zapału "profesora" czeka na Was, drodzy kursanci. Przybywajcie na moje zajęcia, a przez cały rok będziecie czuć hiszpańskie, letnie klimaty! Z czym najbardziej kojarzy mi się Hiszpania? Ze słońcem oczywiście :-) dlatego moje ulubione hiszpańskie słowo to SOL.

tch

Tomasz Chudak

¡HOLA! Jestem Tomek i uczę hiszpańskiego od 15 lat. Lubię gotować, czytać i słuchać muzyki. Trenuję pływanie i nie wyobrażam sobie życia bez basenu :-) Obok pływania, moją pasją jest uczenie. W języku hiszpańskim najbardziej fascynuje mnie jego gramatyka i to, że uczniowie w szybkim czasie są w stanie swobodnie mówić. Poza tym, lubię wplatać nowinki technologiczne do procesu uczenia.

Uwielbiam upały, najlepiej na południu Hiszpanii ;-) Ty również tęsknisz za słońcem i oderwaniem się od rzeczywistości? Wpadnij do Diálogo i znajdź tu swój kawałek Hiszpanii. ¡Nos vemos en las clases!

PS. Moje ulubione hiszpańskie słowo to chirimiri - czyli mżawka ;-)

Anna Cieniuch-Król

Hola! Mam na imię Ania i jestem nauczycielem języka hiszpańskiego od 10 lat. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując z dziećmi i młodzieżą, tą młodszą i tą troszeczkę starszą ;), jestem też koordynatorem hiszpańskiej sekcji dwujęzycznej w IX LO w Lublinie. Moja przygoda z językiem hiszpańskim zaczęła się trochę przypadkowo. Jako absolwentka klasy o profilu biologiczno-chemicznym wybrałam studia na iberystyce :))) I muszę przyznać, że tego wyboru nigdy nie żałowałam. Teraz już nie wyobrażam sobie mojego życia bez języka hiszpańskiego. Uwielbiam uczyć i staram się wkładać w to całe serce, a największą radością dla mnie jest widzieć zapał i entuzjazm w Waszych oczach.

W Diálogo jestem od 8 lat i mam nadzieję pozostać tu na zawsze. Tak fajnych ludzi i życzliwej atmosfery niejeden, myślę, może nam pozazdrościć. Zresztą, sami się przekonajcie :))) Moje ulubione słówko hiszpańskie to verano - czyli lato. Os espero. Besitos.

Aleksandra Kulas

¡Hola! Hiszpania kojarzy mi się przede wszystkim z radością, wszędzie obecną i prawdziwą. Stąd też moje ulubione słowo to alegría, czyli właśnie radość. Uwielbiam podróżować i odkrywać Hiszpanię „od podszewki”, podziwiając jej kolory, smaki, zapachy i dźwięki.

Język hiszpański towarzyszy mi już 10 lat i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie bez niego życia. Fascynuje mnie jego wewnętrzna różnorodność i bogactwo. Język hiszpański i Hiszpania to moje wielkie pasje i mam nadzieję, że uda mi się Was nimi zarazić!

W Diálogo uczę głównie dzieci i uwielbiam to robić! Na zajęciach skupiam się przede wszystkim na mówieniu i słownictwie i staram się, aby nauka była zawsze świetną zabawą.

Leticia López Martínez

¡Buenas! Mi nombre es Leticia y vengo de España. Me encanta bailar y hacer deporte, me interesa la literatura española e internacional y me apasiona la fotografía. Todo esto lo comparto con mi pasión, la enseñanza de español :-)

Llevo 5 años en este mundo de ELE y cada día que pasa me gusta más. ¿Lo mejor? para mí, ver la evolución de los alumnos a lo largo de las clases y poder aprender un poco de cada uno. La educación es un trabajo que tiene dos direcciones (profe-alumno/ alumno profe) y, por lo tanto, muy gratificante :-).

Amo mi país, mi cultura y mi gente y por ello quiero aportar mi granito de arena en Diálogo y traer un pedacito de España a Polonia. Os espero en clase!

¡Ah! Y una de mis palabras favoritas es...Arrebol :P Es el color rojizo característico que adquieren las nubes al atardecer. ¿Verdad que es bonito?

Aleksandra Murat-Bednarz

¡Hola! Dlaczego język hiszpański, skoro uwielbiam zimę? Pytali znajomi, kiedy oznajmiłam, że rozpoczynam naukę hiszpańskiego w klasie dwujęzycznej. To była miłość od pierwszego wejrzenia. I tak język hiszpański od 12 lat jest nieodłącznym elementem mojej rzeczywistości. Dla niego nawet zmieniłam miejsce zamieszkania i kontynuowałam naukę w XXVI LO im Miguela de Cervantesa w Warszawie. Interesuję się kulturą i językami romańskimi, a także ich nauczaniem. Równie bliska jest mi kultura polska, a szczególnie taniec. W moim życiu nie ma czasu na nudę!

W nauczaniu języka hiszpańskiego największą satysfakcję daje mi radość i duma Kursantów z efektów naszej wspólnej pracy. Moje ulubione słowo to „Gemelo” czyli bliźniak, ale też spinki do mankietów (gemelos). Jedno słowo, a dwa różne znaczenia. To właśnie najbardziej ciekawi mnie w językach. :) Pełna energii i pasji, którą chcę Was zarażać zapraszam do Diálogo! :)

Monika Plewko

Mam na imię Monika. Nauczanie hiszpańskiego to moja pasja, która daje mi satysfakcję oraz motywację do dalszej pracy. To co najbardziej lubię w uczeniu to kontakt z Wami-uczniami, możliwość prowadzenia rozmów, słuchania Was oraz dyskutowania. W Hiszpanii mieszkałam przez prawie cztery lata. Pobyt ten zostawił we mnie ogrom wspomnień i doświadczeń, którymi lubię dzielić się ze swoimi uczniami. Jak większość, podejrzewam, uwielbiam podróże bo napawają mnie energią. Jedno z moich ulubionych słów hiszpańskich to "el camino" czyli "droga". Do zobaczenia ! ;)

Anna Śnioch

¡Hola a todos! Nazywam się Ania i językiem hiszpańskim interesuję się od 9 lat. To co kocham w języku hiszpańskim to jego ciepła barwa, tacy są też Hiszpanie otwarci, radośni i pomocni! Właśnie dzięki nim zaczęłam studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku Filologia Iberyjska. Cieszę się, że moją pasją mogę zarażać innych, ogromną radość sprawia mi obserwowanie postępów moich uczniów.

W Hiszpanii poza wspaniałymi ludźmi uwielbiam kuchnię. Gotowanie to moja druga pasja, dlatego postanowiłam ją rozwijać na Uniwersytecie Przyrodniczym studiując Gastronomię i Sztukę Kulinarną. W przyszłości pragnę połączyć moje zainteresowania i stworzyć prawdziwe hiszpańskie miejsce na polskiej ziemi.

Moją życiową dewizą jest: todo es posible si lo intentas czyli wszystko jest możliwe jeśli spróbujesz, a moim ulubionym hiszpańskim słówkiem jest chiringuito. Hiszpanie nazywają tak bary znajdujące się na plażach, szczególnie w mojej ukochanej Andaluzji.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Diálogo.