Lektorzy hiszpańskiego - Diálogo - szkoła języka hiszpańskiego w Lublinie

Lektorzy

Stawiamy na wysoko wykwalifikowaną kadrę. Nasi lektorzy uczą tylko w Diálogo i są z nami od lat!

tch

Tomasz Chudak

¡HOLA! Jestem Tomek i uczę hiszpańskiego od 15 lat. Lubię gotować, czytać i słuchać muzyki. Trenuję pływanie i nie wyobrażam sobie życia bez basenu :-) Obok pływania, moją pasją jest uczenie. W języku hiszpańskim najbardziej fascynuje mnie jego gramatyka i to, że uczniowie w szybkim czasie są w stanie swobodnie mówić. Poza tym, lubię wplatać nowinki technologiczne do procesu uczenia.

Uwielbiam upały, najlepiej na południu Hiszpanii ;-) Ty również tęsknisz za słońcem i oderwaniem się od rzeczywistości? Wpadnij do Diálogo i znajdź tu swój kawałek Hiszpanii. ¡Nos vemos en las clases!

PS. Moje ulubione hiszpańskie słowo to chirimiri - czyli mżawka ;-)

Anna Cieniuch-Król

Hola! Mam na imię Ania i jestem nauczycielem języka hiszpańskiego od 10 lat. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując z dziećmi i młodzieżą, tą młodszą i tą troszeczkę starszą ;), jestem też koordynatorem hiszpańskiej sekcji dwujęzycznej w IX LO w Lublinie. Moja przygoda z językiem hiszpańskim zaczęła się trochę przypadkowo. Jako absolwentka klasy o profilu biologiczno-chemicznym wybrałam studia na iberystyce :))) I muszę przyznać, że tego wyboru nigdy nie żałowałam. Teraz już nie wyobrażam sobie mojego życia bez języka hiszpańskiego. Uwielbiam uczyć i staram się wkładać w to całe serce, a największą radością dla mnie jest widzieć zapał i entuzjazm w Waszych oczach.

W Diálogo jestem od 8 lat i mam nadzieję pozostać tu na zawsze. Tak fajnych ludzi i życzliwej atmosfery niejeden, myślę, może nam pozazdrościć. Zresztą, sami się przekonajcie :))) Moje ulubione słówko hiszpańskie to verano - czyli lato. Os espero. Besitos.

Aleksandra Kulas

¡Hola! Hiszpania kojarzy mi się przede wszystkim z radością, wszędzie obecną i prawdziwą. Stąd też moje ulubione słowo to alegría, czyli właśnie radość. Uwielbiam podróżować i odkrywać Hiszpanię „od podszewki”, podziwiając jej kolory, smaki, zapachy i dźwięki.

Język hiszpański towarzyszy mi już 10 lat i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie bez niego życia. Fascynuje mnie jego wewnętrzna różnorodność i bogactwo. Język hiszpański i Hiszpania to moje wielkie pasje i mam nadzieję, że uda mi się Was nimi zarazić!

W Diálogo uczę głównie dzieci i uwielbiam to robić! Na zajęciach skupiam się przede wszystkim na mówieniu i słownictwie i staram się, aby nauka była zawsze świetną zabawą.

Leticia López Martínez

¡Buenas! Mi nombre es Leticia y vengo de España. Me encanta bailar y hacer deporte, me interesa la literatura española e internacional y me apasiona la fotografía. Todo esto lo comparto con mi pasión, la enseñanza de español :-)

Llevo 5 años en este mundo de ELE y cada día que pasa me gusta más. ¿Lo mejor? para mí, ver la evolución de los alumnos a lo largo de las clases y poder aprender un poco de cada uno. La educación es un trabajo que tiene dos direcciones (profe-alumno/ alumno profe) y, por lo tanto, muy gratificante :-).

Amo mi país, mi cultura y mi gente y por ello quiero aportar mi granito de arena en Diálogo y traer un pedacito de España a Polonia. Os espero en clase!

¡Ah! Y una de mis palabras favoritas es...Arrebol :P Es el color rojizo característico que adquieren las nubes al atardecer. ¿Verdad que es bonito?

Justyna Pyszczek

Mam na imię Justyna i uczę hiszpańskiego od 13 lat. Moje dwie pasje to Hiszpania i uczenie. Uwielbiam hiszpańską kulturę, literaturę, hiszpańskie kino i jedzenie :-) i uwielbiam uczyć języka hiszpańskiego! Staram się włączać do nauki języka elementy kulturowe i dzielić się swoją wiedzą ze słuchaczami na zajęciach i poza nimi. Moją wiedzę stale poszerzam uczestnicząc w wielu kursach, ukończyłam kursy na Uniwersytetach w Granadzie, Santiago de Compostela i Salamance. Organizuję różne projekty, moim „dziełem” jest np. Wojewódzki Konkurs Piosenki Hiszpańskiej.

Poza tym kursanci lubią moje zajęcia, bo jestem zorganizowana, konkretna i podczas naszych spotkań nie ma miejsca na nudę!

Pełna zapału "profesora" czeka na Was, drodzy kursanci. Przybywajcie na moje zajęcia, a przez cały rok będziecie czuć hiszpańskie, letnie klimaty! Z czym najbardziej kojarzy mi się Hiszpania? Ze słońcem oczywiście :-) dlatego moje ulubione hiszpańskie słowo to SOL.

Antonio Tomás Mayor

Hola! Me llamo Antonio y vengo directamente de una ciudad costera española, Villajoyosa. Allí el calor está presente casi todo el año y la gente es muy abierta y así creo que soy yo incluso aquí en la fría Polonia.

En mis clases por Skype intento transmitir la idea que tengo yo de aprender idiomas, que hay que hacerlo por placer y porque nos gusta. Por eso siempre vamos a hablar de cosas que me puedan parecer interesantes para vuestro aprendizaje. Contar anécdotas, chistes... y escucharlos, ¡por supuesto! En la comunicación está el aprendizaje.

La palabra que escogí es Fiesta porque así intentaré que sean nuestras conversaciones dentro de un cierto orden, algo que hacemos para divertirse y aprender. ¿Quién se apunta?

Aleksandra Murat

¡Hola! Dlaczego język hiszpański, skoro uwielbiam zimę? Pytali znajomi, kiedy oznajmiłam, że rozpoczynam naukę hiszpańskiego w klasie dwujęzycznej. To była miłość od pierwszego wejrzenia. I tak język hiszpański od 12 lat jest nieodłącznym elementem mojej rzeczywistości. Dla niego nawet zmieniłam miejsce zamieszkania i kontynuowałam naukę w XXVI LO im Miguela de Cervantesa w Warszawie. Interesuję się kulturą i językami romańskimi, a także ich nauczaniem. Równie bliska jest mi kultura polska, a szczególnie taniec. W moim życiu nie ma czasu na nudę!

W nauczaniu języka hiszpańskiego największą satysfakcję daje mi radość i duma Kursantów z efektów naszej wspólnej pracy. Moje ulubione słowo to „Gemelo” czyli bliźniak, ale też spinki do mankietów (gemelos). Jedno słowo, a dwa różne znaczenia. To właśnie najbardziej ciekawi mnie w językach. :) Pełna energii i pasji, którą chcę Was zarażać zapraszam do Diálogo! :)

Monika Plewko

Mam na imię Monika. Nauczanie hiszpańskiego to moja pasja, która daje mi satysfakcję oraz motywację do dalszej pracy. To co najbardziej lubię w uczeniu to kontakt z Wami-uczniami, możliwość prowadzenia rozmów, słuchania Was oraz dyskutowania. W Hiszpanii mieszkałam przez prawie cztery lata. Pobyt ten zostawił we mnie ogrom wspomnień i doświadczeń, którymi lubię dzielić się ze swoimi uczniami. Jak większość, podejrzewam, uwielbiam podróże bo napawają mnie energią. Jedno z moich ulubionych słów hiszpańskich to "el camino" czyli "droga". Do zobaczenia ! ;)

O dialogo

Diálogo istnieje od 2003 roku. Do dziś zaufało nam w sumie ponad 2000 kursantów i cieszymy się stale rosnącą grupą dialogowiczów. Uczymy hiszpańskiego od lat i dobrze się na tym znamy, czego dowodem są nowi kursanci przychodzący do nas z polecenia :-) Dowiedz się więcej

diálogo : Wybierz skuteczną metodę nauki hiszpańskiego

Co nowego słychać w szkole?

05 wrz 18
📣📣📣 UWAGA‼️ OFERTA WRZEŚNIOWA‼️ 📣📣📣

Śpiesz się‼️ Podpisz umowę już we wrześniu 📜 zarezerwuj miejsce w grupie i zapłać mniej 💰 TYLKO WE WRZEŚNIU PŁACISZ …

Zobacz wszystkie aktualności
Espadrill - trenuj gramatykę hiszpańską
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Diálogo.